Adore Mobilya Ücretsiz Kedi Evi Nasıl Alınır?

adore-mobilya-ucretsiz-kedi-evi

Adore Mobilya tarafından düzenli olarak her yıl düzenlenen “şimdi ise Adore Kedi Evleri’ni her sokakta görmek istiyoruz.” kampayasıyla kediler için çok kullanışlı ve güvenli kedi evleri dağıtıyor.

Bu yazıda size nasıl kolay yoldan Adore Mobilya kedi evi alabileceğinizi anlatmaya çalışacağım. Firmanın dağıtmış olduğu kedi evlerine sadece 1 tl ödeyerek sahip olabileceksiniz. Nasıl mı? Hemen anlatalım.

adore-mobilya-ucretsiz-kedi-evi

Sizden bir isteğim var. Lütfen bu kampanyaya katılarak almak isteyenler yorumlar kısmına belirtirse çok sevinirim. Belki iletişime geçilmesinde hızlandırıcı bir süreç olabilir.

Adore Mobilya Kedi Evi Nereden Alınır?

Adore kedi evi 1tl kampanyasından yararlanmak için aramanız gereken numarayı aşağıya yerleştiriyorum. Bu numaradan genel bilgi alabilirsiniz.

0850 346 85 85

Ancak şunu söylemem gerekiyor; sadece sembolik olarak yapacağınız 1tl ödeme sadece mağazalardan alabileceksiniz. Peki mağazaları nerede?

https://www.adoremobilya.com/magazalar

Ayrıca siteden ücretsiz kedi evi kampanyası için bilgi akmak isterseniz;

https://www.adoremobilya.com/sosyal-sorumluluk-projelerimiz

Adore Kedi Evi Ücretsiz Mi?

Bu soruya cevabımız evet. Ancak kötüye kullanımı engellemek amaçlı mağazadan teslim olarak verilmesi çok yerinde bir karar olmuş. Sizde sadece sembolik olarak 1tl ödeyerek adore kedi evinden alabilir ve sokakta yaşayan canlara yardımcı olabilirsiniz.

Adore Kedi Evi 1TL Kampanyası Bitti Mi?

Kampanya için henüz bir bitiş tarihi verilmemiş ancak elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Gerçekten kullanışlı ve sağlam bir malzemeden üretilmiş olan bu evler sokakta yaşayan canlar için olmazsa olmaz. Özellikle bu kış günlerinde çok önemli olduğunu düşüyorum.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir