Kedim Beni Seviyor Mu Testi Hemen Deneyin!

kedim-beni-seviyor-mu-testi

 

Kedinizin sizi sevip sevmediğini merak mı ediyorsunuz? Kedi sahipleri kendi kendilerine sık sık bu soruyu sorarlar. Bunun en büyük nedenlerinden birisi kedilerin sevgilerini gösterme biçimidir. Bunun için size Kedim beni seviyor mu testini hazırladım. Vereceğiniz bir kaç basit cevap ile kediniz ile aranızdaki ilişkiyi hemen öğrenin.

Kedim Beni Seviyor Mu?

Bu konuda kesin olarak konuşmak gerçekten çok zor. Çünkü kediler sahiplerine aşık dahi olsalar bunu göstermekten çekinirler. Aynı konu için köpekleri düşündüğümüzde ise sahiplerinin başına okşamaları durumunda sevgisini ellerinden gelen her şekilde göstermeye çalışırlar. Kedilerin size karşı soğuk davranması onun sizden nefret ettiğini düşündürmemeli. Sadece sevgilerini göstermekten hoşlanmadıkları anlamına gelir.

   

Kedilerin Sizi Sevdiğini Nasıl Anlarsınız?

Kedinizin sizi sevip sevmediği konusunda kedim beni seviyor mu testini yapabilirsiniz. Ayrıca size çok iyi bir haberim var. Büyük ihtimalle kedinizin en büyük hayranı ve en sevdiği şey sizsiniz. Her ne kadar bunu size belirtmekte zorluk çekseler bile sizinle olan her dakikadan müthiş keyif aldıkları kesin. Peki kedilerin sizi sevdiğini nasıl anlarsınız?

1-Size Karşı Davranışları

 

Bildiğiniz üzere pek çok araştırmada kedilerin sizi kedi ailesine dahil olan büyük kediler olarak gördüğünü söylüyor. Kedinizle geçen dakikalarda;

  • Klasikleşmiş hale gelen hamur yoğurma hareketi
  • Sizi sırılsıklam edinceye kadar yalama istekleri gibi davranışlar sergiliyorlarsa eğer büyük ihtimalle kedi ailesinin sevilen bir üyesi olduğunuz anlamına geliyor.

2-Isırma

Bildiğiniz üzere yeni doğmuş veya 2-3 aylık kediler arasında bazı şaşırtıcı oyunlar oynanır. Bunların en bilindiği ise birbirini ısırma ve tırmalama oyunlarıdır. Kediler arasında sevgi gösterisi anlamına gelen bu hareketleri kediniz size karşı gösteriyor olabilir. Bundan dolayı kedim beni seviyor testini hemen çözüp sonucunu görmelisiniz.

3-Kafa Toslama Hareketi

Kediler neden kafa toslar biliyor musunuz? Açıkçası bunu ben de bilmiyorum. Kedilerin sadece sevdikleri insana karşı yaptıkları bu ilginç hareketin ne anlama geldiğini bilmek gerçekten güç ancak kafa toslama hareketini sadece sevdiği insanlara yaptıkları kesin!

4-Kısık Gözlerle Bakmak veya Göz Kırpmak

Kedinizle göz göze geldiğiniz durumlarda size göz kırptığını veya size gözlerini kısarak bir şeyler anlatmaya çalıştığına şahit olmuşsunuzdur. Bu hareketler genellikle kedilerin kendilerini güvende hissettiği ortamlarda ve güvendiği kişilerin yanında yaptığı davranışlardır.

5-Kediniz Size Hediye Alıyor Mu?

Kedinizin evin arka odasında yakaladığı böceği size hediye olarak getirdiğine şahit oluyor musunuz? Bu her kedi için geçerli değildir ancak çoğu kedi avını sevdiği aile üyesi ile paylaşmak ister.

6-Kuyruğunu Yüzüne Sürtmek

Bu davranışta yine çok saçma gibi görünse bile kedilerin güvenmedikleri insana kesinlikle sırtlarını dönmeyeceğini bilmeniz gerekir. Kediler kesinlikle yaş tahtaya basmazlar. 

Kedinizin sizi çok sevdiğine emin olmalısınız. Her insan çok sosyal olmadığı gibi her kedi de sosyal olmayabiliyor. Kucaktan inmeyen kedilerin aksine ayda bir kez sizin yanınıza uğrayan kediniz  için sizi sevmediğini düşünmemeli ve bu anın tadını çıkarmalısınız.

Kedim Beni Seviyor Mu Testi Sonuçları

Kediniz size aşık mı veya kediniz sizin ruh eşiniz mi? Sonucu öğrenmek için hemen kedim beni seviyor mu testini çözün ve kediniz ile aranızdaki ilişkiyi hemen ortaya çıkarın. Çıkan sonuçları lütfen yorumlarda belirtin.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir